חיפוש
profile


אודות

מי אנחנו

Offices

עם ניסיון של מעל ל-40 שנים בתעשייה, מחויבות לשירות, אמינות וחדשנות, א.ר.י אבזרים להולכת נוזלים בע"מ היא יצרנית מובילה וספקית פתרונות גלובלית להגנה על מערכות הולכת נוזלים. החברה מייצרת ומשווקת מבחר רחב של שסתומי אוויר, שסתומי בדיקה, ומפחיתי זרימה לא מדודה (UFR) וכמו כן מספקת תוכנות לניתוח התפרצויות ולקביעת הגודל והמיקום של שסתומי אוויר.

א.ר.י משווקת מוצרים ופתרונות ניתוח לשווקים הבאים:

  • מערכות אספקת מים וסילוק שפכים (עירוניות וכפריות).
  • שימושים תעשייתיים (מפעלי התפלה, תעשיות כרייה וגז, מערכות מים חמים).
  • חקלאות ונוף.

א.ר.י מחויבת לאיכות ולהגנה על הסביבה ומוסמכת לפי תקניםISO 9001, OHSAS 18001 ו-ISO 14001.

החברה הוקמה בישראל בכפר חרוב וכיום מפעילה חברות בת בארצות הברית, גרמניה, רוסיה, סין, דרום אפריקה, צרפת, ברזיל, מקסיקו ושווקים במעל ל-90 מדינות ברחבי העולם.

מה אנחנו עושים

פתרונות המערכת של א.ר.י מגנים על הצנרת מפני כוחות הרסניים כגון התפרצויות, לחצים חולפים ואוויר לכוד. אלה הגורמים המובילים לפיצוצים, שברים וסדקים בצנרת הגורמים נזק בלתי הפיך לסביבה כגון הפסדי מים כתוצאה מדליפות, חדירת פתוגנים ומזהמים דרך סדקים בצנרת והפסדי אנרגיה כתוצאה מזרימות לא יעילות. א.ר.י מחויבת לפתרון בעיות אלו באמצעות מערכת המנתחת ומסייעת לצמצום תופעות התפרצויות ולבחירת שסתומי אוויר של א.ר.י בגודל ובמיקום היעילים ביותר, ולאיתורם על מערכת הולכת הנוזלים.

מוצר חדשני נוספת אשר מפחית את הפסדי המים בשוק הצריכה הוא מפחית הזרימה הלא מדודה (UFR). המכשיר מותקן סמוך למונה המים, ומזהה דליפות ביתיות ושינויים במשטר הזרימה כדי לאפשר למדוד זרימת מים בבית שלא ניתן היה למדוד בעבר.

מה אנחנו מציעים

ההצלחה של א.ר.י. מבוססת על שלושה יתרונות שיווקיים: מוצרים ברי קיימא, שירות לקוחות ותמיכה מעולים, וחדשנות. ההצלחות של א.ר.י הזניקו את החברה למובילה עולמית בשוק שסתומי האוויר להשקיה ומי שפכים וכמו כן היא נהנית מנוכחות משמעותית בשוק הולכת המים. היכולת המתמשכת של החברה לספק ללקוחותיה כלי למידה והכשרה מעשית הגבירו את המודעות ואת היכולת שלהם לחסוך במים ואנרגיה, לצמצם זיהום במים, ולקצץ בהפסדי מים בכל סוגי מערכות הולכת הנוזלים בלחץ.

א.ר.י מציגה קונספט מהפכני אשר בנוסף למוצרים חדשניים, מספק פתרונות מותאמים אישית להגנה על מערכות הולכת נוזלים. פתרונות טכנולוגיים אלו שינו את חוקי המשחק על ידי קירוב הלקוח וספק הפתרונות.

מה מגדיר אותנו

א.ר.י שומרת על קשר הדוק עם הלקוח ומספקת לו הדרכות וחומרים טכניים, המעניקים ללקוח את הידע הנדרש כדי לנתח ולבחור את השיטה המתאימה ביותר להגנה על מערכת ההולכה. המוצרים של א.ר.י עומדים בתקנים בינלאומיים. החברה רשמה מעל ל-7 פטנטים המגנים על הקניין הרוחני שלה ברחבי העולם. העובדים של א.ר.י עוברים הכשרה טכנית ואקדמאית ברמה גבוהה, בנוסף לניסיון המעשי הנרחב שלהם. א.ר.י יכולה לנתח את הצרכים של הלקוח בכל הנוגע להגנה על מערכות המים מפני התפרצויות ושינויי לחץ, ולייעץ לו איך להגן על המערכת מפני נזק פיזי ולצמצם הפסדי מים, לחסוך באנרגיה ולמנוע חדירת מזהמים ופתוגנים למים.